Dermapen 4.0, Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry, Besthetic Clinic, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Gabinet Medycyny Estetycznej
Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry

Dermapen 4.0

Odmładzanie przez mikronakłuwanie

Mikronakłuwanie to jeden z rodzajów mezoterapii wykorzystywanej we współczesnej medycynie estetycznej i kosmetologii. Metoda ta nierzadko jest fundamentem wielu terapii zabiegowych. Głównym celem mezoterapii mikroigłowej jest stymulacja skóry, przebudowa, biorewitalizacja i dostarczanie odpowiednich dla jej potrzeb składników aktywnych. Na rynku jest wiele urządzeń wykorzystywanych do mezoterapii mikroigłowej, jednak tylko nieliczne są warte uwagi. Najnowocześniejszym i najlepszym urządzeniem jest certyfikowany Dermapen™ 4.

Opatentowana technologia pulsujących igieł Dermapen™4 gwarantuje wyższą efektywność, bezpieczeństwo, precyzję oraz komfort zabiegów w porównaniu do znanych dotąd metod stosowanych w mikronakłuwaniu skóry.

Czas zabiegu
od 1h
Cena zabiegu
od 599zł
Znieczulenie
Nie
Odstęp pomiędzy zabiegami
3-6 tygodni
Liczba zabiegów
4 – 6
Obszar
Twarz, szyja, dekolt, dłonie, brzuch, uda, pośladki, skóra głowy

Efekty zabiegów

Dzięki zabiegowi Dermapen™ widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

Dermapen 4.0, Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry, odmładzanie
Dermapen 4.0, Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry, odmładzanie
Dermapen 4.0, Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry, odmładzanie
Dermapen 4.0, Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry, odmładzanie
Dermapen 4.0, Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry, odmładzanie
Dermapen 4.0, Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry, odmładzanie
Dermapen 4.0, Mezoterapia mikroigłowa, mikronakłuwanie skóry, odmładzanie

Wysoka skuteczność i komfort zabiegu

Funkcja automatycznego nakłuwania Dermapen™4 zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Wskazania

 • Spłycenie zmarszczek,
 • Pogrubienie skóry
 • Naturalna stymulacja produkcji kolagenu
 • Zmniejszenie widoczności porów,
 • Redukcja widoczności rozstępów, blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
 • Leczenie łysienia
 • Wiotkość skóry
 • Przebarwienia, nierównomierny koloryt skóry
 • Zmarszczki
 • Profilaktyka starzeniowa

Precyzja i bezpieczeństwo zabiegu

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł z częstotliwością 1920 mikronakłuć na sekundę, Dermapen™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia Dermapen™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Dermapen™4 skutkuje przebudową i remodelingiem tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.

Besthetic Clinic, Logo

Kwintesencją działania Dermapen™ są naturalne zdolności organizmu do przebudowy tkanek.

Mechanizm działania zabiegu opiera się na procesie pobudzania czynności komórek skóry. Dzięki powstałym mikronakłuciom dochodzi do wydzielania czynników wzrostu, tworzenia się nowych komórek skóry, pobudzenia fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Podczas procesu przebudowy skóry powstaje kolagen typu III,IV i I, elastyna, proteoglikany, glikozaminoglikany oraz następuje pobudzenie angiogenezy. Działanie urządzenia

Dlaczego Dermapen 4.0?

Dermapen™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem Dermapen™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

WSKAZANIA

Urządzenie do zadań specjalnych

Mnogość wskazań terapeutycznych dzięki możliwości nakłuwania skóry na różnych głębokościach i znakomite efekty czynią z Dermapen™ narzędzie do zadań specjalnych. Dermapen™ jest pierwszą linią walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem.

DZIAŁANIE

Stymulacja fibrobalstów

Dermapen™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

BEZPIECZEŃSTWO

Molibdenowe igły

Wymienne, jednorazowe kartridże, wyposażone są w 16 molibdenowych igieł, które są niezwykle cienkie i wytrzymałe, co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu oraz skraca okres rekonwalescencji. Molibdenowe igły można stosować w przypadku uczulenia na nikiel. Ponadto, dla jeszcze większego bezpieczeństwa, urządzenie zostało wyposażone w system uniemożliwiający ponowne zastosowanie już raz wyjętego z urządzenia kartridża.

FAQ

Co to jest Dermapen 4.0?

Dermapen 4.0 to pierwsze na świecie w pełni cyfrowe urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry służące do regeneracji skóry poprzez stymulowanie jej do samoodnowy.

Na czym polega zabieg?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem, który wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz dobiera odpowiedni preparat i parametry do potrzeb skóry klienta. Działanie Dermapena opiera się głównie na pobudzeniu skóry do naturalnej produkcji kolagenu. Pomaga w absorpcji składników aktywnych a dzięki temu odżywieniu i poprawie napięcie skóry oraz wyraźnym jej odmłodzeniu. Dermapen stosowany jest również w leczeniu blizn potrądzikowych, łysienia a także promuje gojenie ran, poprawia wygląd zmarszczek i drobnych bruzd, zmniejsza wielkość porów oraz poprawia wygląd rozstępów.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg Dermapen nie wymaga od pacjenta specjalnych przygotowań. Ważne jest, aby przez dwa dni nie przyjmować leków przeciwzapalnych.

Czym różni się Dermapen 4.0 od innych urządzeń służących do mikronakłuwania skóry?

Dermapen 4.0 wykonuje aż 1920 nakłuć na sekundę. Jest to wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia. To przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności terapii oraz minimalizuje odczucia bólowe i dyskomfort naszych klientów. Wynikiem dodatkowych nakłuć jest szybszy czas gojenia oraz zwiększona skuteczność zabiegu.

Jakich efektów możemy się spodziewać po zabiegu?
 • widoczne spłycenie zmarszczek
 • efekt pogrubienia, zagęszczenia skóry
 • naturalna stymulacja produkcji kolagenu
 • zmniejszenie widoczności porów
 • redukcja widoczności rozstępów
 • redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • redukcja przebarwień
 • poprawa jakości skóry
 • zwiększenie elastyczności, napięcia
Jakie są przeciwwskazania?
 • osoby które zmagają się z chorobą nowotworową,
 • ciąża lub karmią piersią,
 • osoby u których trądzik jest w fazie aktywnej,
 • osoby u których opryszczka jest w fazie aktywnej,
 • aktywny proces zapalny w okolicy zabiegowej,
 • zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze,
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • zabiegi laserowe (ok. 4 tyg od zabiegu z laserem),
 • terapia retinoidami (po ok. 6 miesiącach od zakończenia terapii),
 • stosowanie sterydów doustnie i miejscowo w obszarze zabiegowym,
 • cukrzyca
 • łuszczyca, egzema.
Jakie są zalecenia pozabiegowe ?

Przez 7 dni po zabiegu należy unikać bezpośredniej ekspozycji na promieniowanie UV, intensywnej aktywności fizycznej, korzystania z sauny oraz basenu, stosowania samoopalaczy. Twarz należy smarować kremem z filtrem oraz stosować delikatne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Jak wygląda okres rekonwalescencji po zabiegu?

Od razu po zabiegu możliwy jest obrzęk oraz zaczerwienienie, które utrzymuje się zwykle do 2 – 3 dni. Po paru dniach może wystąpić delikatne złuszczenie naskórka. Zwykle po 5-7 dniach skóra jest już w pełni wygojona.

Jak długo trzeba czekać na efekty po zabiegu?

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak najlepiej wykonywać Dermapen w serii. Taka seria powinna mieć od 2 do 6 zabiegów, które odbywają się w odstępach od od 3 do 5 tygodni

Cennik Dermapen 4.0

Zabieg
Cena

1 zabieg

Ilość zabiegów

pakiet

Cena

pakiet

Besthetic Clinic, Logo
ul. Białej Koniczyny 15 lok. U3
02-757 Warszawa (Mokotów)

Wejście od placyku Jaśminowy Zakątek

Bezpłatne parkowanie!

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 15:00

© 2022 Besthetic, wszelkie prawa zastrzeżone