Endermologia LPG, Nieinwazyjny zabieg ujędrniajacy, Besthetic Clinic, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Gabinet Medycyny Estetycznej
Nieinwazyjny zabieg ujędrniający

Endermologia LPG

Urządzenie Integral Cellu M6 francuskiej firmy LPG Systems®, to technologia do zabiegów endermologie®, czyli mechanostymulacji tkanek. W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku technik, LPG ® endermologie oferuje w 100% naturalną alternatywę: stymulację aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości, pomarańczową skórkę itp.). Mechaniczna stymulacja komórek, zwana endermologie ®, pozwala na naturalną stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu.

Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG® działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny. Integral umożliwia wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę.

Badania nad tkanką dowiodły, że Endermologia LPG ® jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Czas zabiegu
od 20 minut
Cena zabiegu
od 199 zł
Znieczulenie
Nie
Częstotliwość zabiegów
2-3 razy w tygodniu, min. 1x w tygodniu
Liczba zabiegów w serii
5-10
Obszar
Twarz, ciało

Zalety zabiegu

 • Zabieg bezpieczny, komfortowy i nieinwazyjny
 • Endermologie® otrzymało pierwszy Certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem
 • Ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę
 • Skuteczność Endermologie® potwierdza ponad 110 badań klinicznych
 • Globalna marka obecna w ponad 100 krajach na świecie
 • Brak okresu rekonwalescencji
 • Zabieg dla kobiet w ciąży (od 2 trymestru) i karmiących piersią

Wskazania

 • Cellulit
 • Obrzęki
 • Utrata jędrnosci skóry
 • Modelowanie sylwetki
 • Wspomagająco z innymi zabiegami wyszczuplającymi

Piękno płynące z wnętrza

Opatentowana przez LPG ® głowica zabiegowa umożliwiająca wysyłanie sygnałów do komórek daje nadzwyczajne rezultaty

Do twarzy

Działając jak istny trening dla skóry, mechaniczne klapki wzbudzają naturalną syntezę kluczowych substancji odmładzających. Ta stymulacja komórek umożliwia fibroblastom (komórki młodości) stymulację produkcji kolagenu (jędrność), elastyny (sprężystość) oraz kwasu hialuronowego (objętość i nawilżenie), które naturalnie występują w naszej skórze.

Do ciała

Oddziałując jednocześnie na nadmiarową tkankę tłuszczową oraz na kondycję skóry (jędrność, efekt skórki pomarańczowej), rolki i mechaniczna klapka współtworzące ssanie sekwencyjne umożliwiają zastosowanie na ciało technologii oddziałującej bezpośrednio na adipocyty (komórki tłuszczowe) znajdujące się w tkance podskórnej (komórki odchudzające) oraz fibroblasty znajdujące się w skórze właściwej (komórki młodości). Kompleksowa kuracja, która położyła kres odwiecznemu dylematowi: utrata wagi czy jędrność?

Skuteczny i naturalny rytuał piękna opóźniający oznaki starzenia.

Od ponad 30 lat LPG® oferuje zaawansowaną technologicznie aparaturę, która spełnia oczekiwania klientów zwracających szczególną uwagę zarówno na aspekty estetyczne, jak i zdrowotne. Zaleca się jednoczesne stosowanie zbilansowanej diety i regularną aktywność fizyczną przy jednoczesnym stosowaniu zabiegów stymulacji komórkowej Endermologie®, które działają na organizm jak bodziec pobudzający, umożliwiając im optymalne funkcjonowanie. Włączenie zabiegów Endermologie® do swojego stylu życia jest zalecane również ze względów higieny zdrowego i odpowiedzialnego trybu życia, a także w celu ochrony twarzy i ciała przed oznakami upływu czasu.

LPG®

Pomiędzy kosmetologią, ograniczającą się do działań powierzchownych, a inwazyjną i nierzadko niekomfortową interwencją, pociągającą za sobą efekty uboczne, pomiędzy zbyt „delikatnie” i zbyt „inwazyjnie”, pojawiła się trzecia możliwość — prawdziwe wsparcie w kuracji spowalniającej proces starzenia komórek: endermologie®.

FAQ

Na czym polega zabieg?
Zabieg polega na masażu specjalną głowicą wyposażoną w rolki, które poruszają się w różnych kierunkach i z różną prędkością przy dodatkowo indywidualnie dobieranym podciśnieniu. W celu zwiększenia efektu oraz higieny Pacjent podczas zabiegu ubrany jest w specjalny dedykowany kostium.
Jakie są zalecenia pozabiegowe?
Należy pić duże ilości wody 2-3 l, wprowadzić aktywność fizyczną oraz dietę lekkostrawną.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny, a komfortowy i przyjemny.
Jakich efektów mogę się spodziewać?
Efektem zabiegu jest redukcja cellulitu, poprawa napięcia skóry, jej zagęszczenie, likwidacja obrzęków, modelowanie sylwetki.
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegów?
Jest to kwestia indywidualna i w dużej mierze zależy od stylu życia Pacjenta.
Jakie powikłania mogą wystąpić po zabiegu?
Mogą wystąpić delikatne siniaki, zwłaszcza jeżeli Pacjent ma tendencję lub przyjmuje leki przeciwzakrzepowe.
Po jakim czasie widać efekty?
Jest to kwestia indywidualna. Efekt drenujący widoczny jest od razu po zabiegu. Pierwsze efekty zagęszczenia skóry i redukcji cellulitu są widoczny średnio po 5 zabiegu.
Czy zabieg trzeba powtarzać?
Tak, aby uzyskać pełen efekt zabiegowy należy wykonać serię 10-15 zabiegów dwa razy w tygodniu. Następnie jeden zabieg w miesiącu w celu podtrzymania efektów.
Jakie są przeciwwskazania
 • Ciąża do 2 trymestru
 • Laktacja
 • Aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe (opryszczka), grzybicze
 • Nowotwór i 5 lat od wyleczenia
 • Trądzik w fazie zapalnej
 • Niedawno wykonany botoks, wypełniacz
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych - możliwość wystąpienia siniaków
 • Zapalenie żył, zakrzepica, żylaki
 • Przepuklina w miejscu zabiegowym

Cennik Endermologia LPG

Zabieg
Cena

1 zabieg

Ilość zabiegów

pakiet

Cena

pakiet

Besthetic Clinic, Logo
ul. Białej Koniczyny 15 lok. U3
02-757 Warszawa (Mokotów)

Wejście od placyku Jaśminowy Zakątek

Bezpłatne parkowanie!

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 15:00

© 2022 Besthetic, wszelkie prawa zastrzeżone