Wypełnienie zmarszczek, doliny łez, modelowanie ust, wolumetria twarzy, Besthetic Clinic, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Gabinet Medycyny Estetycznej
Wypełnienie zmarszczek, doliny łez, modelowanie ust, wolumetria twarzy

KWAS HIALURONOWY
Woda - Źródło Młodości

Upływający czas niestety nie jest sprzymierzeńcem naszej skóry. Z biegiem lat zauważamy na twarzy coraz więcej zmarszczek. Nasza skóra traci dawną jędrność i elastyczność, co sprawia, że policzki coraz bardziej się obniżają, a owal twarzy zmienia swój kształt. Zanika jej typowy dla młodych osób, kształt odwróconego trójkąta, a twarz przybiera smutny wyraz i wydaje się starsza.

Dzieje się tak między innymi dlatego, że kiedy wraz z wiekiem postępują u nas procesy starzenia, stopniowo spada również poziom kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w naszej skórze i jest odpowiedzialny za jej nawilżenie, jędrność i sprężystość. Na szczęście istnieje możliwość dostarczenia go skórze od zewnątrz, na przykład za pomocą odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego pozwalają nie tylko nawilżyć skórę, wypełnić zmarszczki czy odmłodzić rysy, ale także wymodelować te części twarzy i ciała, które nie do końca nam się podobają.

Na czym polega zabieg?

Kwas hialuronowy (HA) dzięki silnym właściwościom wiązania wody w skórze (od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego własna masa), odpowiada za jej właściwe nawilżenie. W medycynie estetycznej stosuje się 2 rodzaje kwasu hialuronowegousieciowany i nieusieciowany.

Kwas hialuronowy nieusieciowany odpowiada przede wszystkim za dogłębne nawilżenie, ujędrnienie i rewitalizację skóry, dlatego doskonale sprawdza się w niwelowaniu płytkich zmarszczek i profilaktyce anti-aging. Cera poszarzała, zmęczona i przesuszona odzyskuje naturalny koloryt i blask.

Nieusieciowany kwas hialuronowy wykorzystywany jest przede wszystkim w zabiegach mezoterapii igłowej. Wstrzykuje się go w postaci małych depozytów płytko w skórę, która wymaga rewitalizacji, również po lecie. Nieusieciowany kwas hialuronowy może być stosowany solo, jak również w postaci koktajli zawierających substancje odżywcze, takie jak witaminy, minerały, witaminy, peptydy lub aminokwasy – zależnie od potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Mezoterapia igłowa przyczynia się do stymulacji naszej skóry i pobudza ją do produkcji składników odpowiedzialnych za młody wygląd.

Kwas hialuronowy usieciowany (zagęszczony) to wypełniacz w postaci żelu. Dzięki swoim właściwościom wypełniającym i stabilizującym, przyczynia się do poprawy wyglądu wiotkiej i bardzo suchej skóry, wygładzając ją i odpowiednio nawilżając. Nadaje tkance objętość, a tym samym tworzy efekt wypełnienia i liftingu, w zależności od koncentracji użytego preparatu i leczonej okolicy. Za jego pomocą możemy wypełnić zmarszczki, uzupełnić ubytki skórne, a także wymodelować twarz i ciało. Jednym z najpowszechniejszych zastosowań usieciowanego kwasu hialuronowego jest modelowanie ust, wypełnienie doliny łez oraz wolumetria twarzy.

Rodzaje zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym

Okolica oczodołu, potocznie nazywana doliną łez, łatwo ujawnia objawy zmęczenia, stresu, nieodpowiedniej diety czy zaburzeń hormonalnych. Oprócz tego z biegiem lat, w okolicach oczu zanika tkanka tłuszczowa, skóra staje się cieńsza, zmienia się jej koloryt oraz pojawiają się zmarszczki. W celu wypełnienia doliny łez kwasem hialuronowym stosuje się zwykle preparaty dedykowane do okolicy oczu. W ich składzie, poza usieciowanym kwasem hialuronowym, znajdują się liczne aminokwasy, antyoksydanty, minerały i witaminy, które dodatkowo regenerują i pielęgnują wymagającą okolicę oka.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Pozwala on zyskać nawilżone, symetryczne i pełne usta.

 • Nawilżanie ust kwasem hialuronowym dedykowane jest szczególnie osobom, które zmagają się z problemem suchych i spierzchniętych ust. Po zabiegu usta będą odżywione, zregenerowane oraz wygładzone i będą przykuwać uwagę swoim naturalnym wyglądem.
 • Modelowanie ust kwasem hialuronowym pozwala poprawić kształt ust i skorygować ich asymetrię. Umożliwia odzyskanie ich jędrności, nabranie zdrowego kolorytu oraz wyrównanie nierówności i proporcji.
 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym sprawia, że stają się one pełne, nawilżone oraz powiększone. W przypadku tego zabiegu niezwykle istotne jest, aby zachować właściwe proporcje między górną i dolną wargą (½-⅓) oraz dopasować powiększanie ust do reszty twarzy tak, by efekt był widoczny, ale jednocześnie naturalny. Zabieg pozwala nie tylko powiększyć usta, ale też nadać im piękny kształt i uwydatnić łuk Kupidyna.

Wolumetria twarzy – lifting wolumetryczny, modelowanie i poprawa rysów twarzy, maskulinizacja twarzy

Wolumetria twarzy to zabieg łączący w sobie cechy liftingu i modelowania konturów twarzy. Pozwala przywrócić właściwy owal twarzy, wyrównać jej kontur i uwydatnić kości policzkowe. Twarz po zabiegu zyskuje młodszy wygląd, poprawia się jędrność skóry, zmarszczki zostają spłycone, a twarz staje się bardziej symetryczna. Na zabieg wolumetrii decydują się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni (maskulinizacja twarzy).

Maskulinizacja twarzy

Zabiegi medycyny estetycznej przeznaczone są nie tylko dla kobiet, ale coraz częściej korzystają z nich również Panowie. Zabieg maskulinizacji z wykorzystaniem kwasu hialuronowego ma za zadanie podkreślić męskie rysy twarzy, czyli przede wszystkim zarysowane krawędzie kości policzkowych i żuchwy.

Dla Twojego bezpieczeństwa oraz najlepszej skuteczności, w Besthetic Clinic stosujemy wyłącznie atestowane preparaty kwasu hialuronowego znanych marek.

Co musisz wiedzieć

Czas zabiegu
od 30 min
Cena zabiegu
od 1100 zł
Znieczulenie
znieczulenie miejscowe w cenie zabiegu
Odstęp pomiędzy zabiegami
ustalane indywidualnie z lekarzem
Liczba zabiegów w serii
w zależnosci od rodzaju zabiegu od 1
Obszar
twarz, szyja, dekolt, usta, dłonie
Besthetic Clinic, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Gabinet Medycyny Estetycznej

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Zabieg kwasem hialuronowym, w zależności od stopnia i rodzaju jego stabilizacji oraz techniki i miejsca jego podania, pozwala na uzyskanie różnych efektów.

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym zapobiega pojawieniu się głębokich zmarszczek, przedwczesnemu wiotczeniu skóry i utracie elastyczności, dlatego też stosowana jest w profilaktyce anti-aging. Daje naturalny wygląd skóry po zabiegu, bez efektu sztuczności. Dzięki mezoterapii skóra Pacjenta:

 • Zyskuje młodszy wygląd, ponieważ zmarszczki ulegają spłyceniu
 • Staje się napięta, elastyczna i nawilżona
 • Nabiera równomiernego, promiennego kolorytu i blasku
 • Zostaje dogłębnie nawilżona i odżywiona
 • Jest pobudzona do samodzielnej regeneracji

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym umożliwia:

 • Przywrócenie skórze młodszego i bardziej wypoczętego wyglądu
 • Wypełnienie lwiej zmarszczki, zmarszczki palacza, bruzd nosowo-wargowych, brody

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym sprawia, że:

 • Dolina łez zostaje spłycona
 • Cienie pod oczami są wyraźnie rozjaśnione
 • Wygładzają się drobne zmarszczki („kurze łapki”)
 • Skóra w okolicach oczu jest rozświetlona

W efekcie modelowania ust kwasem hialuronowym uzyskujemy:

 • Powiększone i uwydatnione usta
 • Odświeżone i nawilżone usta
 • Skorygowany kształt i symetria ust
 • Podkreślony kontur ust i uwydatniony łuk Kupidyna
 • Zniwelowane zmarszczki w okolicy ust
 • Podniesione opadające kąciki ust

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym pozwala na wymodelowanie rysów twarzy, wskutek czego mamy:

 • Poprawiony owal twarzy
 • Uniesiony profil twarzy
 • Wymodelowaną brodę i linię żuchwy
 • Odbudowane i powiększone policzki

Kwas hialuronowy umożliwia także korektę kształtu nosa, odbudowę skroni czy odbudowę zmian pourazowych lub pooperacyjnych.

Zabieg ujędrniający, wyszczuplający, redukujący obrzęki i cellulit, Besthetic Clinic, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Gabinet Medycyny Estetycznej

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu oraz stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych.

Zabieg ujędrniający, wyszczuplający, redukujący obrzęki i cellulit, Besthetic Clinic, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Gabinet Medycyny Estetycznej

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu oraz stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych.

Zabieg ujędrniający, wyszczuplający, redukujący obrzęki i cellulit, Besthetic Clinic, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Gabinet Medycyny Estetycznej

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu oraz stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych.

Ważne

W celu usunięcia kwasu hialuronowego zazwyczaj stosuje się hialuronidazę, która jest enzymem rozkładającym kwas hialuronowy. Ta metoda uważana jest za złoty standard w przypadku leczenia niepożądanych efektów ubocznych, a także nadmiernego wypełnienia lub nierówności spowodowanych wcześniejszym wstrzyknięciem kwasu hialuronowego. Hialuronidaza dostępna jest również w Besthetic Clinic.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg w gabinecie Besthetic Clinic w Warszawie?
Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu medycznego i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu, lekarz wykonujący zabieg dobiera odpowiedni preparat, dopasowując go zależnie od techniki oraz miejsca podania. Następnie nakłada na miejsce poddawane zabiegowi krem znieczulający. Kiedy po upływie ok. 30 minut znieczulenie zacznie działać, lekarz oczyszcza i dezynfekuje skórę i przechodzi do wykonania zabiegu. W przypadku mezoterapii igłowej – preparat podaje się bardzo cienką igłą. Objętość aplikowanego preparatu, a także głębokość jego wprowadzenia ustalane są indywidualnie i zależą m. in. od ogólnej kondycji skóry pacjenta i rodzaju niedoskonałości z jakimi walczymy. W przypadku wypełniania kwasem hialuronowym usieciowanym – preparat wprowadza się w odpowiednich miejscach za pomocą kaniuli, czyli miękkiej i tępo zakończonej igły. Podany wypełniacz pozwala tkankom miękkim nadać właściwą objętość. Po wprowadzeniu preparatu lekarz rozmasowuje miejsce poddane zabiegowi, aby go odpowiednio rozprowadzić. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, z maścią znieczulającą. W wybranych preparatach znajduje się dodatkowo niewielka ilość substancji znieczulającej, co zwiększa komfort Pacjenta w czasie zabiegu. W trakcie podawania preparatu Pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, ukłucia oraz uczucie rozpierania.
Jakie są przeciwwskazania?
Do przeciwwskazań do wykonywania zabiegów kwasem hialuronowym należą:
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Stany zapalne skóry (aktywna opryszczka, trądzik)
 • Infekcja w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Wiek poniżej 18 lat
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Infekcja lub stan zapalny danej okolicy skóry, m.in. aktywna opryszczka: HSV-1
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu
 • Choroby nowotworowe i do 5 lat po jej wyleczeniu
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Problemy z krzepliwością krwi
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Uczulenie na składniki preparatu
Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić 2-3 tygodnie.
Jakich efektów mogę się spodziewać?
Zabiegi kwasem hialuronowym dają efekt ogólnego odmłodzenia. Jest on osiągnięty poprzez odbudowę okolicy skroniowej, uwydatnienie kości policzkowych, podniesienie policzków i kącików ust, wypełnienie doliny łez, fałdów nosowo - wargowych, lwiej zmarszczki, poprawienie kształtu brody, linii żuchwy i okolic przyżuchwowych, uniesienie dolnej części twarzy i poprawę jej owalu. Twarz wygląda na wypoczętą, mniej smutną, jest wymodelowana, odzyskuje młodzieńcze proporcje, zyskując jednocześnie wyraziste rysy. Skóra jest mniej obwisła, staje się ujędrniona, napięta i nawilżona.
Po jakim czasie widać efekty?
Efekty zabiegu mezoterapii kwasem hialuronowym widać już po pierwszym zabiegu. Efekty zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym widoczne są bezpośrednio po jego wykonaniu, a pełne rezultaty pojawiają się po ok. miesiącu. Jeżeli konieczne jest wykonanie zabiegu w dwóch etapach, wówczas drugi etap przeprowadzany jest w odstępie ok. 2-4 tygodni od pierwszego zabiegu. Efekty zabiegu wolumetrii kwasem hialuronowym widoczne są natychmiast po zabiegu.
Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Długość działania kwasu hialuronowego zależy od wielu czynników, m.in. od stopnia i rodzaju jego stabilizacji, techniki i miejsca podania, indywidualnej dla każdego pacjenta aktywności hialuronidazy (enzymu występującego u każdego człowieka, który rozkłada kwas hialuronowy), jak również od jego stylu życia. U osób starszych, z powodu różnych czynników, efekty zabiegu utrzymują się nieco krócej. Im kwas hialuronowy jest bardziej usieciowany, tym dłużej zachowuje się w tkance. Efekty jednego zabiegu mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym utrzymują się od kilku dni do miesiąca, dlatego w celu ich przedłużenia, zaleca się wykonanie serii zabiegów. Efekty zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym utrzymują się średnio od 6 do 18 miesięcy. Efekty zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym utrzymują się średnio od 6 do 8 miesięcy. Wpływ na trwałość uzyskanego efektu ma intensywność mimiki ust pacjenta, jego tryb życia oraz ekspozycja na słońce. Efekty zabiegu wolumetrii kwasem hialuronowym utrzymują się od 12 do 24 miesięcy, w zależności od kondycji skóry, trybu życia, nawyków, czy czynników środowiskowych.
Czy zabieg trzeba powtarzać?
Największą skuteczność zabiegu mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym daje wykonywanie go seriach (liczba zabiegów zależy od konkretnego problemu i indywidualnych potrzeb). Najlepiej też powtarzać go co 4-6 miesięcy. W przypadku zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym, zwykle wystarcza jeden zabieg. W zależności od rodzaju korekcji lub oczekiwanych rezultatów, w niektórych przypadkach może być potrzeba wykonania ich większej ilości. Decyduje o tym lekarz prowadzący leczenie. Pacjent może zdecydować się na powtórzenie zabiegu w chwili ustąpienia efektów poprzedniego zabiegu.
Jak może wyglądać skóra po zabiegu?
Bezpośrednio po zabiegu kwasem hialuronowym, skóra może być obrzęknięta i zaczerwieniona.
 • W przypadku zabiegu mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym mogą pojawić się niewielkie grudki. Objawy te znikają w przeciągu kilku godzin lub na następny dzień.
 • Po zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym, w miejscu wstrzyknięcia kwasu mogą pojawić się niewielkie zasinienia. Objawy te są zupełnie naturalne i krótkotrwałe.
 • Bezpośrednio po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym w miejscu nakłucia igłą mogą pojawić się grudki wyglądające jak ukłucie przez komara, które mogą utrzymywać się przez 3-4 dni po zabiegu. Może również wystąpić tkliwość okolicy ust, niewielka opuchlizna, a także lekkie dolegliwości bólowe oraz drobne siniaki. Wszelkie dolegliwości zazwyczaj ustępują w przeciągu kilku dni.
Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się następujące objawy:
 • Ból w miejscu wstrzyknięcia materiału - objawy te znikają w przeciągu 72 godzin
 • Świąd w przypadku skóry wrażliwej
 • Nadwrażliwość w miejscu korekcji
 • Sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni
Jak się przygotować do zabiegu?
Na 2 dni przed zaplanowanym zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków przeciwzapalnych i zmniejszających krzepliwość krwi, np. aspiryny, ponieważ zwiększają one ryzyko wystąpienia zasinień w miejscu poddanym zabiegowi. Jeśli skóra jest szczególnie podatna na występowanie siniaków, na kilka dni przed zabiegiem można smarować twarz maścią z witaminą K. Przed planowanym zabiegiem modelowania ust kwasem hialuronowym, w przypadku pacjentów ze skłonnością do powstawania opryszczek, zalecane jest stosowanie leków przeciwwirusowych.
Jakie są zalecenia pozabiegowe?
Zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym, zwłaszcza jeśli jest wykonywany mikrokaniulą, jest bezpieczny, mało inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent po zabiegu może wrócić do normalnej aktywności.
 • Bezpośrednio po zabiegu na leczone obszary mogą być przyłożone zimne kompresy
 • Należy unikać dotykania korygowanych obszarów przez 6 godzin po zabiegu
 • Jeśli w trakcie zabiegu modelowane były usta lub ich okolice, przez 24 godziny należy unikać gorących napojów i całowania
 • Bezpośrednio po zabiegu nie wolno przyjmować aspiryny ani innych leków zmniejszających krzepliwość krwi
 • Po 6 godzinach można delikatnie przemyć leczone obszary mydłem i wodą, a także nałożyć makijaż
 • Przez minimum 48 godziny nie wolno masować, nie wolno trzeć i pocierać leczonych obszarów
 • Przez minimum 12 godzin unikać należy spożywania alkoholu
 • W dniu zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku i nagrzania ciała
 • Przez pierwsze 2 tygodnie od zabiegu, kiedy kwas hialuronowym wiąże wodę i układa się w tkankach, pacjent powinien wypijać więcej płynów oraz unikać wysokich temperatur (sauny, solarium, promienie słoneczne) oraz nadmiernego zimna
 • Przez 48 godzin po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce i należy stosować krem z wysokim filtrem SPF 50+
 • Po zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym należy dodatkowo unikać gwałtownej mimiki twarzy przez kilka godzin po zabiegu
 • W pierwszej dobie po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym dodatkowo nie należy spożywać gorących napojów, a w przypadku pacjentów ze skłonnością do powstawania opryszczek, zalecane jest stosowanie po zabiegu leków przeciwwirusowych.

Opinie

Jestem w trakcie zabiegów depilacji laserowej ale już jestem zadowolony z efektów, polecam te miejsce, czułem się komfortowo. Podejście kosmetologa profesjonalne.

Norbert M.

Cieszę się, ze odkryłam to miejsce. Jest tu bardzo przyjemnie i profesjonalnie. Pani Kinga dokładnie wytłumaczyła mi przebieg i działanie zabiegu oraz zarekomendowała plan działania. Czuję się zaopiekowana :) Dziękuję!

Anna C.

Bardzo kameralne miejsce wypełnione pozytywną energią i spokojem! Masaż we wspaniałej atmosferze, z wyczuciem, zapewniający głęboki relaks i odprężenie. Dziękuję 🙏

Dorota A.

Chociaż żyję dopiero niecałe 7 miesięcy to zabawy u cioci Madzi w recepcji są najlepsze (kiedy mama jest na zabiegach). Agu!

Marta J.

Bardzo fajny zabieg.Skóra jest wyraźnie”lżejsza”,rozświetlona, nawilżona. Pani kosmetolog Dominika, bardzo zaangażowana, dokładna. Sam salon nowy, urządzony ze smakiem. Miło się tam przebywa. Polecam.

Marta K.

Jestem zachwycona! I samym miejscem (oferta, atmosfera, wystrój, lokalizacja) i panią Dominiką, u której byłam już na kilku zabiegach. Pani Dominika ma indywidualne podejście do klienta, inicjatywę, jest bardzo profesjonalna i życzliwa, a wizyty przebiegają w świetnej atmosferze. Szczerze polecam! (z lekką obawą, żeby zostały jakieś wolne terminy;)))

Justyna S.

Namówiony przez rodzinę i przyjaciół poszedłem spróbować, po bezpłatnej konsultacji zdecydowałem się na zabieg oczyszczająco odmładzający - REWELACJA! zabieg komfortowy a efekt wow! Miła profesjonalna obsługa, przy okazji dużo informacji jak dbać o skórę także polecam :-)

Andrzej Ł.

Wykonałam zabieg zamykania naczyń u Pani Kingi, jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu oraz przebiegu wizyty! A sam klimat w klinice bezkonkurencyjny! Polecam i na pewno będę wracać 😍

Karolina W.

Fantastyczne miejsce. Bardzo kameralne, bez nadęcia. Pomogą, doradzą, pokierują. Ciepło i uprzejmie. Z dużą cierpliwością, a przecież tysiąc pytań do.. :-) Pełen profesjonalizm i zadbanie o klienta. Polecam dr Klaudię Simon. Wrócę na pewno!

Magda C.

Serdecznie polecam! Byłam tu na masażu relaksacyjnym- poziom wykonania wręcz mistrzowski. Takiego odprężenia dawno nie czułam! Klinika pięknie urządzona, z dbałością o każdy szczegół. Na uwagę zasługują również zaawansowane nowe technologie dostępne w klinice oraz bardzo pozytywna atmosfera bijąca od zespołu. Będę polecać! 😍

Magdalena G.

Wspaniałe miejsce, widać tutaj pasję i troskę o klienta. Sam zabieg depilacji przeprowadzony z najwiekszą starannością, o wszystkim byłam informowana z wyprzedzeniem i w trakcie zabiegu. Pani Dominika zadbała o moj komfort w 100%. Serdecznie polecam, ja będę wracać regularnie :)

Marta M.

Nowe, super miejsce na mapie Warszawy. Piękny lokal, parking dostępny obok, miła i profesjonalna obsługa. W ramach pierwszej wizyty testowałam depilację laserową i od razu umówiłam się na kolejne spotkania. Zdecydowanie miejsce godne polecenia!

Marlena S.

Piękne wnętrze i profesjonalna obsługa. Można odetchnąć i oddać się w ręce kogoś, kto kompleksowo zajmie się Twoją skórą. Dostałam diagnozę skóry, propozycję codziennej pielęgnacji, zalecenie wizyty u lekarza oraz sugestię dotyczącą zabiegów. Pierwszy już za mną- skóra po nim została ożywiona, odświeżona i oczyszczona. Szczerze polecam.

Ewa B.

Polecam wszystkim usługa wykonana profesjonalnie z indywidualnym podejściem do klienta . Jestem bardzo zadowolona i napewno wrócę :)

Agata G.

Przemiła i profesjonalna obsługa. Pani Magdalena była bardzo delikatna w trakcie zabiegu. Czułam się zaopiekowana. Jestem zadowolona z efektu i na pewno wrócę 😊 polecam

Anna K.

Besthetic to nowoczesna klinika o pięknym wystroju, oferująca szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało. Osobiście serdecznie polecam zabiegi z Panią Kingą, która jest nie tylko wyśmienitą i wysoko wykwalifikowaną specjalistką, ale również niezwykle sympatyczną i życzliwą osobą. Pani Kinga starannie dobiera zabieg odpowiadający potrzebom klienta i wykonuje go z wyjątkową precyzją. Odbywa się to w atmosferze pełnego zaufania i dyskrecji, a miła rozmowa z Panią Kingą sprawia, że czas spędzony w klinice Besthetic jest niezwykle przyjemny. Szczerze polecam!

Elżbieta H.

Prezentowany opis procedury ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja kosmetologiczna.

Besthetic Clinic, Logo
ul. Białej Koniczyny 15 lok. U3
02-757 Warszawa (Mokotów)

Wejście od placyku Jaśminowy Zakątek

Bezpłatne parkowanie!

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 15:00

© 2022 Besthetic, wszelkie prawa zastrzeżone