Zabiegi odprężające

Masaż odprężający dla kobiet w ciąży

Odprężający masaż dla kobiet w ciąży to specjalny rodzaj bezpiecznego i delikatnego masażu relaksacyjnego, pomagającego w rozluźnieniu spiętych mięśni pleców, nóg oraz pośladków. Ma on dobroczynny wpływ na obciążone nogi, miednicę oraz przeciążony kręgosłup, pomoże zniwelować dolegliwości bólowe. Usprawnia krążenie limfy i krwi, zapobiegając powstawaniu obrzęków kończyn. Regularnie wykonywany poprawia samopoczucie i niweluje stres. Działa również profilaktycznie przeciw rozstępom i zapobiega utracie jędrności skóry.

Masaż ten nie może być wykonywany w pierwszym trymestrze ciąży oraz w okresie od jednego do dwóch miesięcy po porodzie, zwłaszcza jeśli zakończył się on cesarskim cięciem. Warunkiem wykonania masażu jest brak przeciwwskazań medycznych oraz prawidłowy przebieg ciąży.

Masaż dla kobiet w ciąży wykonuje uprawniony do tego terapeuta. Zabieg wykonywany jest jedynie przy użyciu oleju w 100% pochodzenia naturalnego i zapobiegającego rozstępom.

Masaż odprężajacy dla kobiet w ciąży, Masaż dla kobiet w ciąży, Masaż ciała, Masaż, Besthetic Clinic, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Gabinet Medycyny Estetycznej

Cennik Masaże

Zabieg
Cena

1 zabieg

Ilość zabiegów

pakiet

Cena

pakiet

Besthetic Clinic, Logo
ul. Białej Koniczyny 15 lok. U3
02-757 Warszawa (Mokotów)

Wejście od placyku Jaśminowy Zakątek

Bezpłatne parkowanie!

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 15:00

© 2022 Besthetic, wszelkie prawa zastrzeżone